اخبار کنسول, بلاگ

معرفی دوربین پلی استیشن 5

همه چیز درباره دوربین PS5

دوربین جدید استریو HD سونی با لنزهای 1080p مطابق با The Verge ارائه شده است. خودیان صنعت معتقدند سونی می خواهد به بازیکنان كمك كند تا روی ایجاد محتوا و پخش كننده تمرکز كنند، بنابراین دوربین به روز شده ممکن است برای كمك به آماتورها در پخش راحت تر و به اشتراک گذاری بازی هایی كه انجام می دهند، در نظر گرفته شده باشد. شواهد این امر فقط گنجاندن دوربین جدید نیست، بلکه دکمه “ایجاد” در کنترلر DualSense که قبلاً اعلام شده بود نیز هست.

 

شما همچنین می توانید موارد دیگری در مورد دوربین استنباط کنید. در دسترس بودن چنین محیط دقیق حاکی از سازگاری با سخت افزار فعلی PSVR سونی است. این باید با نسل بعدی PSVR 2.0 نیز سازگار باشد و به عنوان یک مکانیزم ردیابی برای محصولات واقعیت مجازی سونی استفاده شود.

با این حال، هنوز مشخص نیست که فریم ریت دوربین PlayStation 5 چند خواهد بود. سونی همچنین سنسورهایی با وضوح بالاتر و سایر ویژگی هایی که به بهبود تجربه واقعیت مجازی کمک می کند، به اشتراک نگذاشته است.

اشتراک گذاری گیم پلی خود را شخصی کنید

 

دوربین HD دارای لنزهای دوگانه برای ضبط 1080p و یک پایه داخلی است که با ابزار حذف پس زمینه کنسول PS5 یکپارچه کار می کند تا شما را در کانون توجه قرار دهد.

 

لحظه های غیرقابل باور

ضبط 1080p – با لنزهای دو زاویه دوربین در حالی که حماسه ترین بازی خود را می گذرانید، لحظات خود را به طور  کامل ضبط کنید. با کلیک بر روی دکمه ایجاد در کنترلر بی سیم dual sense، ضبط و پخش بازی خود را به سرعت ایجاد کنید.

پایه های قابل تنظیم – با استفاده از پایه قابل تنظیم داخلی دوربین HD عکسبرداری کاملی را انجام دهید. طراحی جمع و جور آن اجازه می دهد تا به طور ایمن در بالا یا پایین تلویزیون قرار گیرد – جایی که می توانید زاویه آن را متناسب با موقعیت خود تنظیم کنید.

حذف پس زمینه – با استفاده از ابزار حذف پس زمینه داخلی کنسول پلی استیشن 5، مرحله اصلی تولید خود را انجام دهید. با استفاده از دوربین HD، می توانید ضمن پخش در حالت تصویر در تصویر، با قابلیت برداشتن پس زمینه یا از بین رفتن کامل آن با صفحه سبز ، خود را به فیلم های گیم پلی خود اضافه کنید.

 

بازگشت به لیست

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *